یک مقدمه کوچک

درباره گروه آرا صنعت

1383

مقدمه کوچک درباره گروه آرا صنعت

تجهیزات پزشکی آراصنعت از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات زیبایی آغاز کرده است. آراصنعت با دستان پرتوان ایرانی شروع به طراحی و تولید تجهیزات برقی زیبایی کرده است. این تجهیزات زیبایی زیرنظر مهندسان پزشکی ساخته شده و تاییده تولید گرفته است.

1385

آراصنعت با توجه به نیاز داخلی صنعت زیبایی تصمیم به تولید تجیهزات برقی زیبایی داخلی در راستای ایجاد خودکفایی کرده است . یکی از مهم ترین عواملی که آراصنعت در راستای تولید خود همیشه به آن فکرده ، رضایت مصرف کننده و ایجاد اعتماد آنها به محصولات ایرانی است . در همین راستا آراصنعت در جهت بروزرسانی تکنولوژی داخلی خود بوده تا بتواند به بزرگترین تولیدکننده محصولات زیبایی تبدیل شود . تولیدات ایرانی کمک بسیار خوبی برای رفع معضل بیکاری بوده و به همین دلیل می توان گفت که آراصنعت یکی از کارآفرین های موفق ایرانی بوده که در صنعت زیبایی درخشیده است. ما با کمک هم سعی بر این داریم که گوشه ای از اقتصاد کشور عزیزمان را هرچند کوچک رونق بخشیده و با باور ملی و اعتماد ملی را در راستای محصولات ایرانی بالا ببریم.

 
1390

معرفی کوتاه محصولات آراصنعت

محصولات آراصنعت

با توجه به این که هر مطب و یا هر پزشک نیاز به حداقل یک تخت ساده و یا برقی دارد، آراصنعت شروع به تولید تخت و صندلی هایی جهت تامین نیاز همکاران گرامی کرده است .در اینجه به مرور به تعدادی از آنها شاره میکنیم : 1- تخت برقی جراحی کاشت مو 2- تخت معاینه لاغری و لیزر 3- تخت دیالیز، انتقال خون، آنکولوژی 4- صندلی برقی خونگیری آزمایشگاهی 5- تخت زنان و زایمان و ژنیکولوژی 6- تخت و یونیت دندانپزشکی و ایمپلنت 7- تابوره جکدار پزشکی 8- چراغ پزشکی 9-  ترالی و کمد پزشکی 10- صندلی معاینه گوش و حلق و بینی 11- صندلی برقی زیبایی 12- تخت معاینه چشم پزشکی

تا کنون

ایجاد حسن نیت

عوامل موفقیت تجهیزات پزشکی آراصنعت:

ما در آراصنعت به فکر ایجاد حس رضایت خرید مشتریان خود هستیم و در جهت کسب آن از مواد اولیه مرغوب را با درنظر گرفتن شناخت از مشتریان خود که از طریق بازاریابان آراصنعت جمع آوری شده استفاده می کنیم. یکی دیگر از عوامل موثر در موفقیت آراصنعت را ایجاد در تنوع تولید نسبت به سلایق مشتریان خود می دانیم. استفاده از طراحی های روز دنیا و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را در دستور کار خود قرار داده و با مدیریت مشتری مداری ،توانسته ایم تجربه بسیار خوبی را هم برای مشتریان خود و هم برای مجموعه آراصنعت به ارمغان بیاوریم.

 
گروه آرا صنعت طب آسیا

آراصنعت اولین تولید کننده
و ارائه دهنده انواع
تجهیزات پزشکی در ایران

تولید کننده تخت های پزشکی

از قدیمی ترین تولید کننده تجهیزات زیبایی در ایران

تولید کننده انواع :

تخت ریموت دار پزشکی، تخت کاشت مو , تابوره پزشکی ،تخت زنان و زایمان فول اتوماتیک تخت دیالیز و خونگیری و صندلی نمونه گیری، تخت ژنیکولوژی، تخت اورولوژی، تخت معاینه معمولی و ...