اهمیت تخت بیمارستانی در چیست؟ چرا بیمار به آن نیاز دارد؟

تخت بیمارستانی یکی از مهم‌ترین وسایلی است که بیماران در طول دوران نقاهت خود به آن نیاز خواهند داشت. اما چرا باید این وسیله تا این اندازه مورد توجه قرار گیرد؟ در حقیقت تخت بیمارستانی چیست و چه کمکی به بیمار می­کند؟ قیمت تخت بیمارستانی چگونه است؟

ادامه مطلب

صندلی مناسب انجام فیبروز ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو و فیبروز چیست؟

امروزه زیبایی و مرتب بودن جزو ویژگی های مثبت هر فردی است. زیبایی برای بعضی افراد دارای اهمیت ویژه و بالایی است، به گونه ای که برای زیباتر شدن از هر روش جدیدی که ابداع می شود، از عمل های مختلف جراحی گرفته تا انواع مختلف روش های زیبایی یا آرایشی، استقبال می کنند. از جمله این روش هایی که به هرچه زیباتر شدن افراد کمک می کند، میتوان به فیبروز و میکروپیگمنتیشن ابرو اشاره کرد.

ادامه مطلب

زیبایی صورت مردان و زنان در فصل گرما به چه عواملی بستگی دارد؟(1)

زیبایی صورت مردان و زنان در فصل گرما به چه عواملی بستگی دارد؟

زیبایی صورت مردان و زنان همراه یکی از مهم¬ترین مسائلی است که افراد در طول زندگی خود با آن مواجه می¬شوند. به جرئت می¬توان گفت سلامتی این عضو حیاتی بدن همیشه دغدغه¬ای اساسی برای هر شخصی بوده است.

ادامه مطلب

پوزیشن-لترال

راهنمای پوزیشن دهی به بیمار

پوزیشن دهی بیمار برای یک پروسیجر جراحی ایمن و موثر، بسیار حیاتی است. امروزه، پوزیشن های مختلفی در اعمال متفاوت جراحی استفاده می شود و این، بسته به نوع عمل و وضعیت بیمار می باشد. پوزیشن های رایج شامل سوپاین، پرون، لترال، فالرز، ترندلنبرگ، لیتوتومی، جک نایف، کلیه و سیمز می باشد.

ادامه مطلب

روشنایی-کامل-و-بی-نقصی-سالن-زیبایی

9 نکته برای طراحی سالن زیبایی

هنگام راه اندازی سالن، می توان احساس راحتی وصف ناشدنی داشت. برای رسیدن به این هدف، از چیدمان سالن گرفته تا برنامه های طراحی داخلی، لیست قیمت، محصولات و موارد زیاد دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. طراحی فضای داخلی شما گامی مهم است که برای کسب و کار شما برداشته می شود. به یاد داشته باشید که چیدمان را منسجم نگه دارید و جزئیات را بخاطر بسپارید.

ادامه مطلب

لوازم جانبی تخت جراحی

انواع لوازم جانبی تخت جراحی برا اساس عملکرد خود تقسیم بندی می شوند و دارای انواع دائمی و یکبار مصرف می باشند. این لوازم معمولا در ابتدا به تخت متصل نیستند و ممکن است به همراه با تخت جراحی ارسال شود یا مانند لوازم جانبی یکبار مصرف باید آن ها را خریداری نمود.

ادامه مطلب

پوزیشن ترندلنبرگ

راهنمای پوزیشن ترندلنبرگ در تخت جراحی

هدف از پوزیشن دهی بیمار در یک پروسیجر جراحی، کاهش خطر آسیب و افزایش راحتی او می باشد. پوزیشن ترندلنبرگ به جراح امکان دسترسی بیشتر به اندام های لگن را می دهد که برای پروسیجر هایی مانند جراحی روده بزرگ، زنان و دستگاه تناسلی ادراری کاربردی می باشد. همانند سایر پوزیشن های جراحی، خطرات باید قبل از قرار دادن بیمار در پوزیشن ترندلنبرگ ارزیابی شود

ادامه مطلب

راهنمای جامع چراغ های جراحی(چراغ سیالتیک)

4- خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه): چراغ های جراحی به طور رایج در اتاق عمل های بیمارستان و مراکز جراحی سرپایی استفاده می شود. انواع مختلفی از چراغ های جراحی وجود دارد و هر یک از آن ها در روشنایی قبل، حین و بعد از عمل جراحی نقش خاصی را ایفا می کنند. چراغ های جراحی را می توان روی سقف و دیوار نصب نمود و یا اینکه به صورت ایستاده و پرتابل باشند.

ادامه مطلب

انواع ترالی اورژانس و بیمارستان و کاربرد هر یک از آنها

ترالی اورژانس و بیمارستان ها، دارای نمونه های مختلفی می باشند. هر یک از این ترالی ها برای محل خاصی در بیمارستان استفاده می شوند. اما بهتر است این مسئله را در نظر داشته باشید که اهمیت دارد به استریل نمودن تجهیزات داخل ترالی ها، امری مهم می باشد. پس پیش از استفاده کردن از این لوازم، به این مسئله دقت نمایید.

ادامه مطلب

پیش از کاشت مو چه کارهایی باید انجام شود؟

پیش از کاشت مو لازم است متقاضی اقدامات لازمی را انجام دهد. از جمله انتخاب بهترین روش برای کاشت مو. زیرا روش های مختلفی در دنیا وجود دارد که برای کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرند. از این میان بهترین و جدید ترین روش کاشت مو، روش SUT می باشد.

ادامه مطلب